Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on OppoSuits?
OppoSuitsi missiooniks on luua eriilmelise disainiga meeste ülikondi. Meie ülikonnad on vastanduvad tavalisetele äriülikondadele (peale kvaliteedi ) ja on disainitud taotluslikult ebatavalisi ja kohati ka naljakad mustreid kasutades. Kõrgema kvaliteedi kangaste kasutamine võimaldab ülikondi pikaaegselt kasutada, ehk siis palume mitte suhtuda meie toodetesse kui ühekordetesse karnevalikostüümidesse. Leiame, et meie loodud metsikud  “worn to be wild” ülikonnad on sobilikud kasutamiseks ärikohtumistel (jah, just täpselt nii …), poissmeestepidudel, pulmades, teemapidudel, spordisündmustel , koolide lõpetamistel … Ülikond koosneb pintsakust, pükstest ja lipsust.

Hind võib Teile tunduda uskumatuna, aga nii see on!!! Tootjad tahavad, et ülikonnad oleksid taskukohased kõigile!

Kas ma saan oma OppoSuits ülikonda korduvalt kanda? Kui vastupidav ta on?
Absoluutselt! Tegemist ei ole mingi ühekordse tootega. Meie tooted on valmistatud kõrgekvaliteetsetest kangastest, täpselt nagu ka hea kvaliteediga , kuid igavad äriülikonnad. Uskuge, kvaliteet üllatab Teid positiivselt! Seetõttu kinnitame, et ülikonnad on vastupidavad ja võimaldavad sul erinevatel üritustel hiilata.

Mu ülikonnal on mõned kortsud – mida teha?
Kõigepealt on oluline teada, et ostes  on ülikond pakitud karpi. Karbist välja võetud ülikonnal võib esineda kortse. Kortsudest vabanemiseks võtke ülikond karbist välja ja asetage riidepuule. Parima tulemuse saamiseks aurutage (soovitame keemilise puhastuse teenust). Ülikonda võib ka ettevaatlikult triikida, kuid veenduge, et see toimuks madalal temperatuuril! Tänu kvaliteetsele kangale ei kortsu ülikond kui Te seda kannate!

Kuidas vabaneda plekkidest ülikonnal?
Meie tooteid võib pesta pesumasinas temperatuuril 30C (nn. külma pesu programm). Parima tulemuse annab keemiline puhastus.

Kuidas ülikond minuni jõuab?
Kasutame postiteenust. Ülikond jõuab Teieni karpi pakendatuna. Pakend on spetsiaalselt disainitud tagamaks et ülikond jõuaks Teieni võimalikult “kortsuvabalt”. Postiteenuse hind lisandub toote hinnale.

Kas ma saan osta püksid, pintsaku või lipsu eraldi?
EI! See rikuks kogu idee … Soovitame ka OppoSuits tooteid kanda täiskomplektina! Ehk siis kui Sa tõesti leiad, et püksid, pintsak ja lips kokku ei vääri seda hinda, siis me soovitame Sul sulgeda see veebileht ja jätkata oma päeva nagu tavaliselt.

Mu püksid on liiga pikad – mida teha?
Püksid on veidi pikemad  tehtud meelega . Õige pikkuse saab siis ise parajaks teha või kasutada õmbleja abi.

Millise suuruse peaksin valima?
Kõigepealt tähelepanu – lõige on slim-fit . Kui te kõhklete kahe suuruse vahel, soovitame pigem suurema valida. Tegemist on standardnumbritega.
Rinnaümbermõõt võtke rinna kõige laiemas kohas.
Vööümbermõõt  on kõige tähtsam – mõõda umbes kolme sõrme kõrgusel alla oma naba.
Pükste mõõtu võtke paljajalu seistes, jalad natuke harkis. Mõõda sääre pikkust seestpoolt, kõrgemast punktist kuni kannani.

Sain ülikonna kätte, kuid suurus on vale. Mida teha?
Kui probleemiks on püksid, siis võib olla võimalik probleemi lahendada ise, sest disain võimaldab õmblejal või rätsepal kohandada värvlit ja küljeõmbluseid 2 numbri võrra kummalegi poole. Kulu ei tohiks suur olla. Kui terve ülikond on vales mõõdus, siis on võimalik toode vahetada õige numbri vastu. Tingimusi palun vaata “Müügitingimused” osas.

Mis tingimustes OppoSuits tooted valmivad?
Meie tooted on toodetud väga professionaalses tehases maailma parimate õmblejate poolt. Nende lapsed käivad kohalikus koolis ja ei tööta tehases. Uued OppoSuits disaintooted testitakse laborites asjatundjate poolt. Võime uhkusega kinnitada, et oleme spetsiaalselt vältinud igasuguste loomsete testide läibviimist.

Kui tihti lisanduvad valikusse uued disainid ja mustrid?
Meie eesmärk on oma valikut kiiresti kasvatada, et Sul oleks keeruline oma lemmikut välja valida … Kui Sa soovid saada meie uute toodete kohta kiireimat infot, siis külasta meid ka Facebookis: Oppo ülikonnad